Akcesoria

Mało kto kupując kosmetyki, takie, jak np. cienie do oczu, róż, szminkę, decyduje się również na zakup oddzielnego pędzla, używając raczej tylko załączonego do opakowania aplikatora. Większości z nas wydaje się, iż tego typu akcesoria są przeznaczone dla profesjonalnych wizażystów czy innych uzdolnionych "makijażowo" szczęśliwców.

Decyzji o zakupie profesjonalnych akcesoriów nie ułatwia również fakt, że pędzle do makijażu są zazwyczaj drogie i trudno dostępne – zwłaszcza w Polsce. Jednak mimo to uważam, że naprawdę warto jest sięgnąć po tego typu akcesoria – i powinny to zrobić przedewszystkim osoby "kosmetycznie nie zaawansowane". Gwarantuję, że raz używszy dobrego pędzla do cieni czy różu, zapomnicie o wszelkich puszkach. Osoby, które mają problem z narysowaniem idealnej kreski nad okiem powinny zaopatrzyć się w ostrą temperówkę, która tak naostrzy kredkę że będziecie mogły nałożyć idealny rysunek na powiekę i  kilkakrotnie go poprawić. Jeśli i to wam nie do końca wyjdzie, wąskim pędzelkiem i cieniem z kolorze kredki rozmyjecie wcześniej narysowaną kredkę i to już musi wam wyjść idealnie.

Podobnie rzecz się ma z nakładaniem podkładu. Mając gąbkę i naklepując podkład na twarz będziecie mieć pewność ze nie będzie widocznych smug i nie będzie się zbierał w zmarszczkach. Tą samą gąbeczką wieczorem można umyć twarz meczkiem i potem żelem okrągłymi ruchami i mamy gąbeczkę czystą na rano żeby znowu położyć podkład przed wyjściem do pracy. Szczególnie panie, ktore nie są przyzwyczajone myć twarzy rękami będą bardzo zadowolone z mięciutkiej ściereczki do mycia twarzy. To bardzo delikatny produkt, który po wyschnięciu, podobnie jak gąbeczki robi się sztywny, dzięki czemu nie na właściwości gnilnych i mamy pewność że nie namnożą się na nich żadne bakterie czy grzyby. Nie zapomnijcie nałożyć opaskę aby przytrzymać włosy.

Tak samo ma się z akcesoriami do pielęgnacji naszych stóp czy dłoni. Która z nas może się obejść bez ostrego pilniczka, zmywacza do paznokci lub tarki do stóp. Nasz zmywacz nie przyponina tradycyjnego zmywacza do paznokci. Nie potrzebyjemy dodatkowych wacików, oliwki pielęgnacyjnej czy zatyczek do nosa jeśli kogoś drażni nieprzyjemny zapach. Mamy świetny produkt 36 nasączonych płatków w niewielkim pudełeczku, który zastępuje poprzednio opisane rzeczy i mieści się w najmniejszej torebce, nie śmierdzi, a jeden płatek zmywa całą dłoń.

Drogie Panie. Za niewielką cenę możecie mieć kilka rzeczy które ułatwią wam codzienną pielęgnację, bez podrażnień.


 
tianDe Wrocław 2015   -     Liczba odsłon serwisu: 741257
2 top