Mezoroller
 

Stymulacja skóry za pomocą mezorollera daje porównywalne efekty do zabiegówlaserowych, czy peelingów chemicznych, nie dając jednocześnie prawie żadnych skutków ubocznych. Zwiększa grubość skóry o ok. 8% co czyni ją skuteczną i innowacyjną terapią przeciwzmarszczkową.Mezoroller jest to unikalne urządzenie kosmetyczne umożliwiające nie tylko zachowanie młodości skóry, lecz także likwidację jej wad. Jest to wałek do masaży wyposażony w mikroigiełki. Stosowanie mezorollera umożliwia łatwe przenikanie substancji aktywnych rzez barierę epidermalną naskórka, wzmaga syntezę kolagenu dzięki stymulacji mechanicznej skóry za pomocą mikroigiełek, odbudowuje strukturę tkanki łącznej skóry. Mezoroller stanowi efektywną i bezbolesną alternatywę dla iniekcyjnych zabiegów mezoterapii.
Mezoroller przeznaczony jest do: odmładzanie skóry, regeneracji i aktywacji powłok skórnych, odbudowania struktury skóry, likwidacji zmarszczek, wybielania plam pigmentacyjnych, likwidacji blizn potrądzikowych.
W celu osiągnięcia maksymalnej skuteczności zaleca się stosowanie urządzenia łącznie ze środkami aktywnymi TianDe. Preparaty są dobierane na podstawie wskazań.

 

Mezoroller 1 szt.

Kod produktu: 90141

181,80 zł

Opis produktu
Młodzieńcza skóra bez zastrzyków!
Masaż wałkiem ze złotymi kolcami - wygodna alternatywna metoda ostrzykiwania. Mikroigły Mezorollera przenikają przez skórę do głębokości 0,2 mm (bez uszkadzania osłony), stymuluje wytwarzanie kolagenu i elastyny. Poprawiają krążenie krwi, zwiększają efektywność wchłaniania substancji biologicznie aktywnych w głąb skóry. Zastosowanie: podział powierzchni na strefy wpływu (czoło, nos, policzki, obszar wokół ust, szyi). Każde z nich masujemy mezorollerom 10 razy pionowo, poziomo, ukośnie, to w obu kierunkach.
Tylko ok. 0,3% aktywnych składników dostarczanych z zewnątrz może przeniknąć do skóry przez warstwę naskórka, a często w związku z keratynizacją komórek nawet ten wynik nie jest osiągalny. Aby zwiększyć przenikanie opracowano mezoroller wykorzystujący dyski z igłami zainstalowane na rolce. Pozwala on uzyskać ok. 500.000 mikro-kanałów w przeciągu 5 minut. Według badań pozwala to zwiększyć przenikanie substancji aktywnych nawet o 100.000 razy w porównaniu z aplikacją bezpośrednio na skórę! Tworzy to niezwykle efektywny System Przeznaskórkowego Transportu Substancji Aktywnych. Stymulacja skóry za pomocą mezorollera pozwala na odbudowę uszkodzeń w warstwie skóry właściwej oraz zwiększenie syntezy kolagenu. Pozwala to na znaczne spłycenie zmarszczek, poprawę jędrności i kolorytu skóry.

 

 

tianDe Wrocław 2015   -     Liczba odsłon serwisu: 741241
2 top