Ałun - Kryształ - Dezodorant
 

Zalety Ałunu:

1. Zabija nieprzyjemne zapachy nie tylko potu ale również cebuli, czosnku czy ryby z naszych pięknych rąk
2. Stosowany jako dezodorant zabija bakterie, wywołujące zapach potu nie hamując jednocześnie naturalnych, fizjologicznych czynności organizmu
3. Jest bezpieczny. Nie blokuje działania gruczołów potowych. Nie przenika do organizmu
4. Nie zawiera szkodliwych substancji
5. Nie ma własnego zapachu i nie zawiera substancji zapachowych
6. Doskonale radzi sobie z różnymi utrapieniami: w przypadku poparzeń słonecznych łagodzi podrażnienie, idealny do złagodzenia bólu po ukąszeniu owadów, w przypadku skaleczeń, depilacji, golenia - łagodzi i likwiduje podrażnienia, tamuje krwawienie, nie wywołuje alergii, nie podrażania, jest idealny dla alergików, a w przypadku podrażnienia skóry spowodowane alergenami łagodzi je, hipoalergiczny, stosowany w trądziku wysusza wypryski, stosowany na opryszczkę warg lub pleśniawkę łatwo ją usuwa, idealnie się sprawdza do stosowania na stopy przeciwko nadmiernej potliwości oraz grzybicy stóp i paznokci, dla osób puszystych idealny do zastowania w każdą fałdkę, pod kolana, między udami i pośladkami.
7. Pomaga uporać się z dolegliwościami wewnętrznymi: w postaci roztworu, zatrucia pokarmowe, stany zapalne gardła, hemoroidy zewnętrzne i wewnetrzne (roztwór), zgaga, krwawienia dziąseł, parodontoza i skaza krwotoczna dziąseł, bolące zęby obkładamy zeskrobanym kryształem - działa obkurczająco i przeciwbólowo.
8. Możemy go użyć do zdezynfekowania narzędzi kosmetycznych lub fryzjerskich sporządzając odpowiedni roztwór.
9. Jest bardzo trwały i wydajny. Przy częstym stosowaniu wystarczy nawet na 1- 1,5 roku, zastępuje ponad 5 antyprespirantów.
10. Jest poręczny, estetycznie zapakowany i pomysłowo zabezpieczony więc łatwo go mieć zawsze przy sobie. Rodzice maluchów! Docenicie jego walory wybierając się ze swoimi pociechami na dłuższy spacer, rolki, rower itd..
11. Bez zapachu, nie brudzi ubrań.

Kryształowy antyperspirant Natural Veil

Kod produktu: 30101

53,50 zł
Naturalna ochrona przed potem
Kryształowy dezodorant zapewnia świeżość w ciągu długiego czasu, likwiduje stany zapalne oraz swędzenie po ugryzieniu komarów i muszek. Nadaje się do wykorzystywania w ciągu całego roku. Przy tym nie istnieje ryzyko związane z zatkaniem się porów, gruczołów potowych, podrażnienia od komponentów chemicznych.
Zalecany dla każdego rodzaju skóry niezależnie od wieku.
Należy stosować jeden raz dziennie. Nanosić na czystą skórę w miejscach zwiększonego wydzielania potu, zwilżając wcześniej kryształ wodą.

Ałun możemy stosować na dwa sposoby. Bezpośrednio na skórę uprzednio zwilżając , lub sporządzając roztwór, którym następnie płuczemy np. gardło, stopy (grzybica), można również wypić taki roztwór w przypadku dolegliwości trawiennych .

Przygotowanie roztworu:
W odpowiedniej ilości przegotowanej wody moczyć kilka minut ałun (do uzyskania kwaskowatego, goryczkowego smaku). Odpowiedniej, ponieważ do płukania gardła wystarczy ½ szklanki, do moczenia stóp nieco więcej.

tianDe Wrocław 2015   -     Liczba odsłon serwisu: 741331
2 top