Płyn do mycia naczyń
 

Płyn ten zawiera w składzie dwa naturalne detergenty , dzięki temu, jego skuteczność w zmywaniu, jest tak wysoka. Są to saponiny, pozyskane z orzecha o największych możliwościach zmydlających i cocoglicoside – środek pozyskiwany z mączki kukurydzianej i oleju kokosowego. Dzięki temu drugiemu składnikowi, skóra rąk podczas zmywania, zostaje delikatnie natłuszczona i zabezpieczona przed wysuszaniem.

Ponadto zawiera :

  • kwas cytrynowy , poza działaniem wybielającym na dłonie , działa zakwaszająco , czyli bakteriobójczo
  • olejek cytrynowy , poza odświeżającym zapachem , działa kojąco na dłonie i zabezpiecza naczynia przed utratą połysku i zmywaniem koloru lub aplikacji
  • etylogliceryna- środek łagodzący, stosowany przy leczeniu egzemy.

Taki płyn zalecany jest dla każdego, kto ceni sobie naturalne środowisko, zdrowie, wygląd dłoni i małą ilość użytej wody do starannego umycia naczyń. Przy detergentach chemicznych naczynie powinno być płukane 40 razy, po to żeby bez chemii można było zjeść bezpiecznie posiłek na talerzu. Nikt z nas tego nie robi, więc narażamy się na chemię codziennie. Płyn Tiande do mycia naczyń , jest alternatywą dla zdrowego stylu życia, o który trudno, gdy trujemy się każdego dnia korzystając z naczyń nie do końca oczyszczonych z wszechobecnej chemii.

 

Płyn do mycia naczyń

Kod produktu: 144303

63,00 zł
Czystość. Bezpieczeństwa. Wydajność.

Skutecznie myje naczynia, rozpuszcza i usuwa tłuszcz, łatwo rozprawia się z przypalonymi garnkami i zabrudzoną kuchenką. Nie oddziaływuje negatywnie, a wręcz przeciwnie chroni ręce przed wysuszeniem i zniszczeniem, które jest efektem działania chemicznych detergentów podczas zmywania naczyń. Doskonale usuwa plamy tłuste na ubraniu i dlatego nadaje się do zamaczania bielizny poplamionej różnego rodzaju tłuszczami.
Skuteczny również przy zastosowaniu zimnej wody. Bardzo łatwo i dokładnie się spłukuje, co ma wpływ na zużycie wody.
Świetnie nadaje się do zmywarki wlany w miejsce gdzie zazwyczaj wkładamy tabletkę, około 1 łyżki.
Jest bardzo wydajny, znając nasze tendencje i przyzwyczajenia dotyczące lania na gąbkę dużej ilości płynu, lepiej go sobie rozcieńczyć w proporcji 1:4.
tianDe Wrocław 2015   -     Liczba odsłon serwisu: 741212
2 top