Linia 203040
 

Ekskluzywna  formuła  każdego  kosmetyku  linii  "203040..."  to  wynik  badań  naukowych opartych o najnowsze osiągnięcia kosmetologii i dermatologii. Są dowodem na to, że dla piękna i utrzymania młodości skóry niezbędne jest trzymanie się trzech podstawowych zasad.

Są to:

  • kompleksowe podejście do pielęgnacji skóry;
  • dokładne rozdzielenie kosmetyków według wieku;
  • rozdzielne stosowanie dziennych i wieczornych kosmetyków.

Linia "203040...":

  • składa  się  z  kompletu  kosmetyków,  które  się  wzajemnie  uzupełniają,  zapewniając efektywną pielęgnację twarzy (peeling, kosmetyki oczyszczające, tonizujące, nawilżające i kremy odżywcze);
  • kosmetyka jest precyzyjnie określona dla konkretnego wieku: 20,30 i 40 lat (różnią się nasyceniem i aktywnością składników);     
  • precyzyjnie  oddziela  kremy  na  noc  i na  dzień  według  składu  i działania  na  skórę  (w ciągu dnia skóra potrzebuje nawilżenia i ochrony, wieczorem — odżywiania). Innowacyjne  kosmetyki  linii "203040..." są  realizacją  postępowego  kierunku  w  kosmetologii, który pozwala na utworzenie jednej linii maksymalnie uniwersalną i efektywną. Współcześni naukowcy  doskonale zdają  sobie  sprawę  z tego, że  skóra  kobiety po 30  roku życia  rano  potrzebuje  nawilżenia  i  ochrony,  wieczorem  zaś  —  odżywienia  i  kosmetyków stymulujących regenerację. Młodym kobietom do 30 roku życia wystarczą kosmetyki nawilżające rano i wieczorem (rano najlepsze byłyby z substancjami ochronnymi). Kosmetyki do oczyszczenia i tonizowania skóry należy stosować zgodnie z rodzajem skóry, ograniczeń wiekowych nie ma.     

   Wyjątkowe kosmetyki linii "203040.." idealnie dostosowują się do biologicznego rytmu skóry i jej potrzeb w różnym wieku i przy każdym rodzaju skóry. Linia  gwarantuje  kompleksową  i  systematyczną  pielęgnację  skóry  twarzy  każdego  rodzaju. Posiada komplet kosmetyków wzajemnie uzupełniających się, do pielęgnacji skóry twarzy kobiet w każdym  wieku  (od  20  roku  życia):  peelingi,  kosmetyki  oczyszczające  i  tonizujące  skórę,  kremy ochronne i odżywcze, esencje przeciwko zmarszczkom.LINKI:

 

Linia "203040 Aloes"

 

Linia "203040 Oczar i Migdał"

 

Linia "203040 Oliwka"

 

Linia "203040 Jedwab"

 

Linia "203040 Oczy"

 

Linia "203040 Wieczór"

tianDe Wrocław 2015   -     Liczba odsłon serwisu: 531225
2 top