Wkładka higieniczna Łagodna Troska
 

Naturalny i miękki materiał użyty do stworzenia tej wkładki, zapewnia doskonałą wchłanialność wilgoci i zapewnia komfort.

 

Wewnętrzna warstwa wkładki nasączona wieloma ekstraktami roślin o działaniu profilaktycznym, zabezpiecza przed zmianami chorobowymi, infekcjami, podrażnieniami i świądem.

 

Miękka warstwa wierzchnia natychmiast przekazuje wilgoć do środka, zapewniając długotrwałe uczucie świeżości.

 

Zaleca się do codziennego użytku, zapewnia ochronę i komfort na co dzień.

 

Wkładka Łagodna Troska

Kod produktu: 60145

7,90 zł

Składniki aktywne wkładki:

  •     ałunit - sól potasowa pochodzenia mineralnego. Działa jak naturalny antybiotyk. Jego roztwór daje kwaśny odczyn, a to dalej pomaga utrzymać lub przywrócić naturalne, kwaśne ph dróg rodnych kobiety i zapobiega wysychaniu śluzówki.
  •     borneol - olejek eteryczny pozyskiwany z rozmarynu i cynamonu. Ma działanie tonizujące, uspokajające i przeciwskurcowe. Należy do twz. naturalnych antybiotyków, bez właściwości drażniących. Niesie też ze sobą piękny zapach - zapewnia odświeżenie.
  •     arcydzięgiel - zawiera olejki eteryczne, kwasy organiczne i kumarynę. Likwiduje zakażonia bakteryjne, działa przeciwbólowo i odkażająco.
  •     mniszek lekarski - ekstrakt tej rośliny wspomaga regenerację skóry i pozostawia przyjemne uczucie świeżości. Warto też wiedzieć, że mniszek pomaga w walce z infekcjami grzybiczymi.  Ma mocne działanie nawilżające.
  •     sophora japonica - czyli perełkowiec japoński, jest surowcem do pozyskiwania bioflawonoidów. Jest również dawcą rutyny, która jest źródłem naturalnej witaminy C.
  •     wiciokrzew - ekstrakt z kwiatów działa moczopędnie, przeciwbólowo.
  •     mięta - olej­ek ete­rycz­ny po­zy­ski­wa­nym z liści i ziela ro­śli­ny. Głów­nym jego skład­ni­kiem jest men­tol, który dzia­ła od­świe­ża­ją­co, an­ty­sep­tycz­ne, prze­ciw­wi­ru­so­wo i prze­ciw­bó­lo­wo. W olej­ku znajdzie­my rów­nież fla­wo­no­idy (prze­ciw­u­tle­nia­cze), któ­rym mięta za­wdzię­cza swe wła­ści­wo­ści roz­kur­cza­ją­ce; garb­ni­ki, które dzia­ła­ją prze­ciw­za­pal­nie i ścią­ga­ją­co.
  •     gardenia - zwana eliksirem młodości. Doskonale i trwale nawilża, zapobiega wysychaniu śluzówki. Ma też działanie antyzapalne, przyspiesza gojenie ran. Wpływa kojąco na podrażnioną śluzówkę.
  •     chryzantema indyjska - silny antyutleniacz. Działa antybakteryjnie, antywirusowo i antygrzybicznie. Ma również działanie antyhistaminowe - przeciwalergicznie i przeciwgorączkowe.

 

tianDe Wrocław 2015   -     Liczba odsłon serwisu: 741230
2 top