Gładka skóra, odmłodzona o 10 lat.
Natura pielęgnująca w nowoczesny sposób.
Najwyższa jakość – w cenie dla każdego.Wyobraź sobie, że składniki kosmetyczne — to przedmioty uduchowione.  Trafiając  do słoiczka z kremem lub tonikiem, zaczynają one ze sobą współdziałać i obcować. Takie obcowanie rodzi coś nowego; coś, do czego nawet przy największych chęciach nie potrafiłby dojść żaden ze składników działając w pojedynkę.

To przypomina grę orkiestry symfonicznej: muzyka, która się rodzi dzięki zgranej grze 100 muzyków, jest czymś więcej niż po prostu zestawem dźwięków. I żaden muzyk nie potrafi odtworzyć takiego brzmienia w pojedynkę.  Opisane powyżej przykłady ilustrują zasadę synergii, która stanowi istotę produktów TianDe.

TianDe połączyło dwa światy: starożytnej medycyny wschodu z nowoczesnymi osiągnięciami kosmetologii: nanotechnologią i transdermalnością. Dzięki temu powstały niezwykłe produkty, naturalne i ekologiczne, o niebywałej jakości dostępnej w przystępnych cenach. Połączenie 5 tysiącleci medycznej mądrości z najnowszymi odkryciami współczesnych umysłów zapewnia niespotykaną dotąd skuteczność, co umożliwia rozwiązywanie najbardziej skomplikowanych kosmetycznych kwestii.

Kosmetyki TianDe są skierowane na utrzymywanie i regenerację naturalnych mechanizmów pracy skóry i skutecznie poprawiają jej funkcje odpornościowe,  dzięki odzyskiwaniu naturalnej równowagi i wzmocnieniu ochronnych właściwości skóry. Wpływać na przyczynę, a nie na skutki problemu — na tej zasadzie zbudowana jest tradycyjna medycyna wschodu i kosmetyki TianDe.
Formuła każdego kosmetyku jest opracowywana z uwzględnieniem rodzaju skóry, poziomu jej wrażliwości i wielu innych istniejących problemów.
Kosmetyki TianDe są produkowane zgodnie ze światowymi standardami jakości (ISO 9001:2002 u GMP

 

Dbaj o siebie, stosując środki kosmetyczne TianDe i bądź na TY z najnowszym trendem — pięknem i młodością  Twoja skóra na to zasługuje!                  

 

 

tianDe Wrocław 2015   -     Liczba odsłon serwisu: 741222
2 top