Linia Jedwabista Doskonałość
 

U podstawy kompleksu Jedwabna Doskonałość leżą wiedza współczesnej medycyny i kosmetologii, połączona z osiągnięciami nauki i technologii. Przy wytwarzaniu produktów wchodzących w skład zestawu zostały wykorzystane tylko najbardziej cenne i pożyteczne dla skóry rąk komponenty. Zestaw Jedwabna Doskonałość jak i inne zestawy na dłonie, nie na próżno jest zalecany jako pierwszy zakup przy wejściu do biznesu - rezultat wykorzystania jest widoczny, odczuwalny, poza tym efekt jest osiągany w ciągu kilku minut.
Zestaw składa się z trzech preparatów, które wywierają różnorodny wpływ, a wszystko razem daje zdumiewający rezultat:

  • peeling w formie żelu,
  • delikatne mydło solne,
  • krem do rąk.


Kosmetyki tej linii należy używać w następującej kolejności:
Krok 1 — nakładamy żel. Jego komponenty aktywne to: proteiny jedwabiu, ekstrakt z owoców bergamotki, kolagen, niezbędne aminokwasy. Substancje aktywne żelu dokładnie oczyszczają skórę, złuszczając komórki zrogowaciałe i ściągając pory. Górne warstwy naskórka są wyrównywane i odnowione, zwiększa się elastyczność i sprężystość skóry. Użycie peelingu
przygotowuje skórę do następnych zabiegów.
Krok 2 — delikatne mydło solne. Składniki aktywne to: kwasek cytrynowy, kwasy tłuszczowe i gliceryna. Dzięki im następuje nasycenie skóry niezbędnymi witaminami, minerałami i mikroelementami, skóra staje się gładka i jedwabista, poprawia się ukrwienie.
Krok 3 — regenerujący krem do rąk. Jego komponenty aktywne to: alantoina, gliceryna, mleko kozy, proteiny jedwabiu i hydrolizowana proteina mleczna. Substancje aktywne przywracają skórze rąk niezbędny poziom wilgoci, odbudowują jej strukturę, podwyższają elastyczność i delikatność, zapobiegają powstawaniu pęknięć.

Zestaw do pielęgnacji rąk

Kod produktu: 43301

83,00 zł
Opis produktu
W ciągu kilka minut przywraca dłoniom niezbędny poziom wilgoci, miękkość i jedwabistość. Regularne stosowanie zwiększa elastyczność, odbudowuje strukturę, zapobiega starzeniu skóry. Zalecany niezależnie od wieku. Nie zaleca się nakładać peelingu i soli na uszkodzoną i podrażnioną skórę.

Sposób użycia
Nakładamy niewielką ilość peelingu i masujemy. Dokładnie zmywamy wodą. Nakładamy mydło solne. W celu wzmocnienia efektu nakładamy na 2-3 minuty rękawiczki celofanowe. Dokładnie zmywamy wodą. Nakładany krem na czystą skórę rąk, delikatnie masujemy. W celu wzmocnienia efektu nakładamy na 2-3 minuty rękawiczki celofanowe. Po usunięciu nadmiaru kremu za pomocą chusteczki można rozkoszować się miękkością swoich rąk!

tianDe Wrocław 2015   -     Liczba odsłon serwisu: 741370
2 top