Twarz

Pielęgnacja twarzy.
Podczas regeneracji organizmu stan każdej warstwy wciąż się zmienia wraz z  rozwojem  biologicznym. Przyczyną zmiany skóry nie jest wyłącznie czas, ale też szkodliwy wpływ środowiska  zewnętrznego. Przejawami  starzenia się  skóry  jest obniżenie elastyczności  i jędrności, suchość, łuszczenie się, szary kolor twarzy.  Zmarszczki pojawiają  się u każdego w swoim czasie, wszystko zależy od rodzaju skóry, trybu życia i indywidualnych właściwości, dlatego kosmetyki należy wybierać nie w zależności  od  wieku,  ale  od  stanu  skóry.  Oczywiście  istnieją  pewne  ogólne  reguły pielęgnacji  w każdym przedziale wiekowym.

Powyżej 15 roku życia.    
W tym okresie skóra nie potrzebuje aktywnej  ingerencji, ale to właśnie w tym wieku należy poznać zasady mówiące o tym, jak dbać o skórę, by na długo utrzymała swoją młodość i świeżość. Podstawowym programem pielęgnacji jest zastosowanie kosmetyków linii Przeciwtrądzikowej Master Herb, kosmetyków z aloesu linii 203040...

Powyżej 20 roku życia.   
Do 20 roku życia stan skóry ulega polepszeniu, nie jest już tak tłusta, jest mniej skłonna do wągrów,  bardziej wygładzona i atrakcyjna. W tym okresie można stosować kosmetyki z aloesu oraz z linii oliwkowej 203040....  Pomagają one zachować równowagę wody w organizmie i zapobiegają pojawianiu się oznak starzenia.

Powyżej 25 roku życia.
Zaczyna się okres, kiedy skóra zaczyna tracić urok młodości. Od 25 roku życia spowalnia się proces odnawiania komórek warstwy zewnętrznej, skóra zaczyna tracić świeżość i wyrazistość. Obniża się szybkość dostarczania kolagenu i elastyny. Skóra już nie ma takie go blasku jak kiedyś, zaczynają się pojawiać drobne zmarszczki pod oczami. Wtedy należy  stosować kosmetyki normalizujące procesy wymienne w skórze. Specjalne kosmetyki pielęgnacyjne do powiek zwiększają regenerację komórek i poprawiają jędrność skóry. Należy stosować delikatne kosmetyki do powiek i kremy do twarzy. Zastosowanie całego szeregu kosmetyków - oczyszczających, nawilżających i odżywczych - pozwoli na normalne funkcjonowanie, ładny wygląd i maksymalnie odsunie w czasie pojawienie się pierwszych  zmarszczek.  Podstawowym  programem  pielęgnacji jest zastosowanie kosmetyków linii 203040... i Tibetan Herbs.

Powyżej 30 roku życia.  
Im bliżej 30 roku życia, tym częściej kobiety zaczynają myśleć o tym, by zadbać o siebie. Pielęgnacja ma być nastawiona na spowolnienie starzenia się i odnawiania skóry. W tym wieku w organizmie rozpoczyna się proces biologicznego starzenia się skóry: spowalnia się proces odnawiania  komórek, zauważalnie zmniejsza się ilość kolagenu i elastyny. To wszystko prowadzi  do  utraty  jędrności,  pojawiają się wyraźne zmarszczki wokół oczu i ust, a także w okolicach dekoltu, pogarsza się kolor skóry.To właśnie wtedy powinno się zacząć stosować bardziej intensywne, dorosłe kosmetyki na zmarszczki. Okolice dekoltu i szyi potrzebują specjalnych kremów z efektem napinającym. Skóra wokół oczu potrzebuje bardziej efektywnych  kosmetyków, wygładzających istniejące już zmarszczki i zapobiegających pojawieniu się nowych. Podstawowym programem pielęgnacji jest  korzystanie z kosmetyków linii 203040... Zhenfei  Perfect i Tibetan Herbs.

Powyżej 40 roku życia.   
Po 40 roku życia kobieta zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że skóra już rzeczywiście nie daje sobie sama rady z codziennymi obciążeniami. W przybliżeniu o 13 razy zmniejsza się  ilość  estrogenu (w porównaniu do średniej normy). Standardem jest naturalne zmniejszanie się ilości podstawowych hormonów i dochodzi do obniżenia  szybkości dzielenia się komórek w podstawnej warstwie naskórka.  Naruszenie równowagi procesów wytwarzających naskórek doprowadza do zwiększenia grubości zewnętrznej warstwy (warstwowa hiperkeratoza). W efekcie  pogarsza się kolor cery, zaczyna ona nabierać matowego, szarego odcienia. Zmniejszenie grubości naskórka rogowaciejącego prowadzi do intensywniejszego wyprowadzania wody międzykomórkowej części skóry, to z kolei wpływa na zmniejszenie ilości kwasowych monopolisacharydów, które utrzymują stały poziom molekuł wodnych skóry właściwej. 
Zachodzą  zmiany w naczyniach zewnętrznych i głębokich sieciach naczyń - część  tamuje  się, wtedy dochodzi do naruszenia krwiobiegu. Druga część naczyń odwrotnie - rozszerza się, w efekcie  zostaje naruszony limfotok, porankami dochodzi do obrzęków, szczególnie w okolicach powiek. Następują degeneratywne zjawiska w elastynowych i kolagenowych włóknach skórywłaściwej. Pojawiają się sieci pomiędzy włóknami kolagenu, które naruszają jego funkcję. Efekt - zanika jędrność skóry i jej elastyczność, pojawiają się zmarszczki.
Zmarszczki zaczynają się zarysowywać coraz wyraźniej, kontury twarzy tracą dokładną formę, a skóra traci na jędrności i zaczyna obwisać.  W tym wypadku należy stosować kosmetyki zwiększające życiową aktywność skóry i posiadające możliwości napinające. Niezbędne są wtedy kremy  posiadające  substancje aktywne, które zmniejszają głębokość zmarszczek i przywracają jędrność skóry.  Miejscami wymagającymi szczególnej troski w tym wieku są okolice oczu, ust i dekoltu. Skóra szyi swoją budową różni się od innych części ciała: jest wyjątkowo cienka. Na zewnętrzne  mięśnie szyi składają się cienkie włókna mięśniowe, które wraz z wiekiem osłabiają się. Dlatego tak istotne jest nawilżanie i odżywianie skóry szyi  i dekoltu. Można to osiągnąć za pomocą systematycznej pielęgnacji, korzystając z kremów i maseczek. Dla poprawienia konturów oka  warto korzystać ze specjalnych kosmetyków przeciwko starzeniu się. Podstawowymi programami pielęgnacji linii 203040... są Zhenfei Perfect, Tibetan Herbs, Collagen Active, Marin Collagen. Do specjalnej pielęgnacji należy zaliczyć stosowanie transdermalnych kosmetyków Nano Corrector z efektem liftingu i botoksu. Efektywność kosmetyków zostanie wzmocniona poprzez stosowanie antyoksydantów i witamin.

Powyżej 55 roku życia.  
Po 55 roku życia organizm kobiety przeżywa bardzo poważne zmiany hormonalne, doprowadzając do tego, że regenerowanie się komórek jest znacznie spowolnione, a funkcje obronne są zaniżone. W tym  wieku wciąż należy stosować kosmetyki przeciw starzeniu, również należy pamiętać o zdrowym trybie życia, dbać o zdrowie i dobry nastrój. Podstawowymi programami  pielęgnacji  linii 203040... Zhenfei  Perfect,Tibetan  Herbs, Collagen Active, Marin Collagen. Transdermalne kompleksy Nano Corrector z efektem liftingu i botoksu zaleca się stosować etapami 2-3 razy do roku. W celu zwiększenia efektywności programu pielęgnacyjnego należy stosować antyoksydanty i witaminy.
Prawidłowa pielęgnacja pozwala na uzyskanie stałych efektów. Skuteczność kremowych kompozycji  jest stosunkowo wysoka. Celowe i odpowiednie ich stosowanie odświeży skórę i zatrzyma  procesy starzenia się. Kosmetyczne specyfiki stopniowo  poprawiają  stan organizmu na coraz lepszy.     
Kondycja  skóry  zależy  od  ogólnego  stanu  organizmu.  Nasza skóra potrafi wiele  zdziałać samodzielnie, przyroda obdarowała organizm możliwością regeneracji, jednak możliwości te z  czasem są coraz słabsze. Wtedy to właśnie na ratunek przychodzą preparaty kosmetyczne.
Pielęgnacja  kosmetyczna to możliwość regularnego i właściwego stosowania higienicznych, odżywczo-profilaktycznych i ochronnych kosmetyków, co prowadzi do zatrzymania starzenia  się skóry i przedwczesnych zmian w wyglądzie zewnętrznym.  W efekcie można osiągnąć nie tyle odmłodzenie skóry, co zatrzymanie jej na danym etapie rozwoju.    

 

 

 

tianDe Wrocław 2015   -     Liczba odsłon serwisu: 741226
2 top