Lakiery

Kolor lakieru dobiera się nie tylko ze względu na okazję, ale także kolor paznokcia i jego kształt. Na małych pazurkach lepiej prezentują się delikatne lakiery – perłowe, różowe, beżowe czy bezbarwne. Jeśli twoje paznokcie są większe, lub masz długie palce, z powodzeniem możesz wybierać bardziej intensywne barwy. Na wieczór najlepiej użyć klasycznej czerwieni lub burgunda, na dzień zaś lepiej sprawdzają się delikatne kolory.

Paznokcie malujemy jednym krótkim ruchem pędzelka. Jeśli masz małe paznokcie, możesz pozostawić z zewnątrz dwa wąskie niezamalowane paski – powiększy to optycznie twoje pazurki. Zdarza się, że pierwsza warstwa lakieru nie pokryje w całości płytki. Często trzeba nałożyć dwie lub trzy warstwy żeby uzyskać jednolity kolor. Nie przejmuj się zabrudzeniami skórek wokół paznokci podczas malowania – potem usuniesz z nich lakier za pomocą specjalnego korektora lub patyczka kosmetycznego.

Między nakładaniem kolejnych warstw warto odczekać, aż lakier stwardnieje. Stwardnieje, nie znaczy wyschnie, ponieważ obecnie lakiery wysychają dość szybko. Czas twardnienia lakieru dochodzi za to nawet do 45 minut. Po lakierze warto nałożyć jeszcze lakier bezbarwny – w przypadku nierównego rozprowadzenia koloru, optycznie usunie on niedoskonałości a ponadto utrwali lakier,  uodparniając go na ścieranie.

Lakier do paznokci TianDe 8 ml

Kod produktu: 80303

17,00 zł
Ekspresowy manicure.
Manicure w stylu Miss Te Ria – raz, dwa i gotowe!
Lakier schnie błyskawicznie, łatwo się rozprowadza, długo się utrzymuje. Nadaje się na miękkie paznokcie, ponieważ po wyschnięciu jest lekko elastyczny.
Zachowaj cenny czas dla odpoczynku i relaksu!
 
                                                                                                                                                                       W zamówieniu prosimy podać numer katalogowy wybranego lakieru - w kratce UWAGI.
tianDe Wrocław 2015   -     Liczba odsłon serwisu: 741224
2 top