Ciało

Pielęgnacja ciała

Chińscy naukowcy udowodnili, że gdy skóra słyszy o sobie niepochlebne rzeczy, wysusza się, marszczy. I odwrotnie - porównania do atłasu, jedwabiu lub płatka róży sprawiają, że skóra lekko się wygładza. Dobre słowa mają wpływ nawet na skórę!

Niestety, dbając o skórę twarzy, często zapominamy o reszcie ciała. A przecież skóra na całym ciele potrzebuje podobnych zabiegów, i to wcale nie rzadziej. Nie miej wątpli­wości, że ciało z wdzięcznością odpowie na Twoją troskę.

Nigdy nie jest za późno na to, by zacząć szanować swoje ciało. Powiązanie pomię­dzy naszym zachowaniem, wyglądem zewnętrznym i funkcjonowaniem ciała jest na tyle istotne, że każda pozytywna zmiana w odniesieniu do własnego organizmu będzie za­uważona i pozytywnie oceniona przez otoczenie. Piękne ciało i delikatna, gładka skóra dodadzą Ci pewności siebie.

Jeśli chce Ci się po długim, męczącym dniu poczuć zwiększenie fizycznych i ducho­wych sił oraz trochę szczęścia, weź prysznic, używając aromatycznych żeli, soli do ciała HainanTao lub soli SPA Technology, albo gorącą kąpiel z pianką Słodkie Sny linii Hainan Tao. Woda ma relaksujący i odświeżający wpływ na organizm człowieka. Pianka, mus, żel i sole oczyszczają skórę, nawilżają i odżywiają, wytwarzają na niej cieniutką i ochronną powłokę. Skóra nabiera przyjemnego aromatu, robi się miękka, jędrna i elastyczna. Wyszukane aromaty pobudzają energię, polepszają stan organizmu i nastrój.

Zasady pielęgnacji ciała

  • Nie należy przyjmować kąpieli z pianką i brać prysznic dłużej aniżeli 10-20 minut. Ten czas jest wystarczający, by pokrzepiające lub relaksujące substancje oraz nawilżające komponenty zaczęły działać, ale nie naruszały systemu nerwowego.

  • Po kąpieli z pianką należy opłukać ciało pod prysznicem.

  • Codziennie po kąpieli lub prysznicu należy nawilżyć i zmiękczyć skórę odpowied­nimi kosmetykami.

  • Nawet 2 razy w ciągu tygodnia należy stosować sole do ciała.

  • Codziennie rozpieszczaj swoje ciało specjalnymi nawilżającymi i odnawiającymi procedurami - rób maseczki, przyjmuj kąpiele dla stóp.

W propozycjach firmy TianDe możemy znaleźć również linię do pielęgnacji ciała Mo­del Up, w skład której wchodzą innowacyjne programy: dla odnowienia formy biustu i efektywne programy antycellulitowe.

Kwestia pielęgnacji ciała jest niezwykle istotna dla połowy ludzkości, dlatego na­ukowcy są zmuszeni do tego, by wciąż szukać nowych rozwiązań kosmetologicznych. Asortyment jest ogromny, a kosmetyki są dobrane tak, by mieć możliwość naprawiać problem na różnych etapach cellulitu.

tianDe Wrocław 2015   -     Liczba odsłon serwisu: 741213
2 top