Modelujący krem ujędrniający biust 100g

Kod produktu: 32502

107,00 zł
Napięcie i jędrność.
Kompleksowy preparat oddziałujący na sprężystość i napięcie skóry piersi. Krem przeznaczony jest do wzmocnienia matrycy skórnej, poprawienia procesów wymiennych w tkankach, zmiękczenia skóry, ochrony i odbudowy tkanki łącznej, redukcji ryzyka powstawania rozstępów i obwisania biustu. Bardzo skuteczny do liftingu piersi, walki ze zmianami związanymi z wiekiem, odbudowy kształtu biustu po ciąży i porodzie, w programach na odchudzanie. W skład kremu wchodzi DMAE, kwas hialuronowy, witamina E i pantenol.
Zalecany dla każdego rodzaju skóry niezależnie od wieku.
Rano i/lub wieczorem nakładamy krem na czystą skórę piersi (pomijając sutki), wcieramy delikatnymi ruchami okrężnymi do pełnego wchłonięcia. W celu wzmocnienia efektu zaleca się użycie w kompleksie z maseczką do sprężystości biustu. Wyjmujemy maseczkę z torebki i równomiernie rozprowadzamy na powierzchni piersi, przykrywamy duplikatem z polietylenu, pozostawiamy na 10-15 minut. Zalecane jest stosowanie preparatu 2 razy w tygodniu, przez miesiąc.
Skład: kwas stearynowy, kwas hialuronowy, gliceryna warzywna, d-panthenol, lotos, bisabolol oil, lecytyna, tokoferol, koniczyna czerwona.

tianDe Wrocław 2015   -     Liczba odsłon serwisu: 654982
2 top