Zestaw antycellulitowy 150ml

Kod produktu: 32504

69,00 zł
Podwójna pielęgnacja doskonałej figury: żel antycellulitowy+ masażer korygujący.
Kompleks antycellulitowy jest przeznaczony do podwójnej pielęgnacji w celu skutecznej walki z cellulitem. Składa się z żelu antycellulitowego i aparatu do masażu — do korekcji figury.
Aparat do masażu głęboko ugniata strefy z widocznym cellulitem, poprawia krążenie krwi i odpływ chłonki, redukuje objętość tkanki tłuszczowej, tonizuje mięśnie i wygładza skórę, uwalnia od cellulitu. Żel antycellulitowy, stymulując komórkową przemianę materii, sprzyja redukcji objętości ciała i redukuje widoczny cellulit. Składniki aktywne żelu stymulują obieg krwi, w znacznym stopniu poprawiając strukturę skóry. Wchodzący w skład preparatu specjalny kompleks na bazie alg morskich ma działanie limfodrenażowe i przeciwobrzękowe, stymuluje wyprowadzenie toksyn i nadmiar wody, co sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej i zapobiega pojawieniu się nierówności na skórze.
Zalecany dla każdego rodzaju skóry niezależnie od wieku.
Rano i/lub wieczorem nakładamy niezbędną ilość żelu na problemowe okolice ciała (biodra, talia, brzuch), wcieramy okrężnymi ruchami masującymi.
Aparat do masażu należy używać jeden raz dziennie na czystą i sucha skórę przed nałożeniem żelu antycellulitowego Model Up. Wodzimy aparatem do masażu po ciele pod kątem 45 stopni, nie odrywając go od skóry. Po stronie zewnętrznej biodra: zaczynamy od kolana i posuwamy się do góry w kierunku pośladków. Od strony wewnętrznej biodra: od kolana posuwamy się do górnej części strony wewnętrznej biodra. Po brzuchu: wodzimy aparatem do masażu w kierunku z góry na dół. Po masażu nakładamy na skórę żel antycellulitowy Model Up. Minimalny czas trwania cyklu 1 miesiąc. Cykl można powtarzać kilka razy do roku. W skład kremu wchodzą ekstrakty z tachua, alg morskich, witaminy A, E, C, lanolina.
Przeciwwskazane jest użycie aparatu do masażu w okolicach pękających naczynek krwionośnych (kuperoza), przy niewydolności żylnej.

tianDe Wrocław 2015   -     Liczba odsłon serwisu: 654985
2 top